Spitale transparente

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

CUMPARARE DIRECTA

DA20447506 · publicată 25.05.2018 · finalizată 25.05.2018 · de la Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

1.330 leivaloare atribuită
—valoare estimată
15800000-6cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 326 kg, 10 kg, 60 kg, 30 l (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Pachet diverse produse alimentare
Acest pachet contine urmatoarele produse 1.Cartofi ( 326 kg )1.48 lei/kg =482.48 2.Pulpe (10 kg ) 5.50lei/kg =55 3.Ciocanele ( 60 kg ) 6.15 lei / kg =369 4.Ulei (30 l ) 4.13 lei / l =123.90 5.Orez ( 40 kg )3.49 lei / kg =139.60 6.Margarina ( 20 buc) 3.67 lei / buc = 73.40 7.Morcovi ( 20 kg ) 4.31 lei / kg =86.20 
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).