← Spitalul Municipal Turnu Magurele
cumparare directa
DA20544520 · published 2018-06-07 · completed 2018-06-07 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
1,686 leiawarded value
—estimated value
15100000-9CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
The text does mention: 20 buc, 20 buc, 20 buc, 20 buc (read automatically from title/description; check the text below).
Description from SEAP
Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Ceai menta (20 buc) 1.83lei/buc=36.60 2.Ceai sunatoare (20 buc ) 1.38lei/buc =27.60 3.Ceai musetel ( 20 buc )1.38 lei/kg=27.60 4.Ceai tei ( 20 buc ) 2.75lei/buc=55 5.Foi dafin (30 buc ) 1.19 lei/kg =35.70 6.Piper ( 30 buc ) 1.56 lei/buc=46.80 7.Leustean (30 buc.) 1.19lei /buc =35.70 8.Patrunjel ( 30 buc ) 1.19lei/buc = 35.70 9.Cimbru ( 30 buc ) 1.19 lei/buc =35.70 10..Marar ( 30 buc ) 1.19 lei/buc =35.70 11.Marmelada ( 100 kg ) 6.61lei/kg=661 12.Margarina 500 g ( 36 buc) 3.67 lei/ buc =132.12 13..Delikat 1 kg ( 3 buc) 7.34 lei/kg=22.02 14.Ulei 1l ( 60 buc ) 4.13 lei / buc=247.80 15.Orez 1 kg ( 50 buc ) 3.49lei/buc =174.50 16.Zahar 1 kg ( 50buc ) 3.39 lei/buc =169.49 17.Otet 1 l (6 buc) 3.21 lei/buc=19.26 prezenta tine loc de comanda ferma