← Spitalul Municipal Turnu Magurele
cumparare directa
DA20770866 · közzétéve 04.07.2018 · lezárva 04.07.2018 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
2255 lejodaítélt érték
—becsült érték
15800000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 18 kg, 20 buc, 20 buc, 20 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Masline 18 kg) 14.68lei/kg=264.24 2.Ceai sunatoare (20 buc ) 1.38lei/buc =27.60 3.Ceai musetel ( 20 buc )1.38 lei/kg=27.60 4.Ceai tei ( 20 buc ) 2.75lei/buc=55 5.Foi dafin (30 buc ) 1.19 lei/kg =35.70 6.Piper ( 30 buc ) 1.56 lei/buc=46.80 7.Leustean (30 buc.) 1.19lei /buc =35.70 8.Patrunjel ( 30 buc ) 1.19lei/buc = 35.70 9.Cimbru ( 10 buc ) 1.19 lei/buc =11.90 10..Marar ( 30 buc ) 1.19 lei/buc =35.70 11.Marmelada ( 140 kg ) 6.61lei/kg=925.40 12.Margarina 500 g ( 36 buc) 3.67 lei/ buc =132.12 13..Delikat 1 kg ( 3 buc) 7.34 lei/kg=22.02 14.Ulei 1l ( 42 buc ) 4.13 lei / buc=173.46 15.Orez 1 kg ( 50 buc ) 3.49lei/buc =174.50 16.Zahar 1 kg ( 60buc ) 3.39 lei/buc =203.40 17.Otet 1 l (5buc) 3.21 lei/buc=16.05 18.Sare iodata ( 25 kg ) 1.28 lei /kg=32 prezenta tine loc de comanda ferma