← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA20974806 · közzétéve 06.08.2018 · lezárva 06.08.2018 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
8356 lejodaítélt érték
—becsült érték
15800000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 20 buc, 20 buc, 20 buc, 30 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
Pachet diverse produse alimentare - 1.Ceai sunatoare (20 buc ) 1.38lei/buc =27.60 2.Ceai musetel ( 20 buc )1.38 lei/kg=27.60 3.Ceai tei ( 20 buc ) 3.49ei/buc=69.80 4.Foi dafin (30 buc ) 1.19 lei/kg =35.70 5.Piper ( 30 buc ) 1.56 lei/buc=46.80 6.Leustean (30 buc.) 1.19lei /buc =35.70 7.Patrunjel ( 30 buc ) 1.19lei/buc = 35.70 8.Cimbru ( 10 buc ) 1.19 lei/buc =11.90 9..Marar ( 30 buc ) 1.19 lei/buc =35.70 10.Marmelada ( 100 kg ) 6.68lei/kg=668 11.Margarina 500 g ( 48 buc) 3.67 lei/ buc =176.16 12..Delikat 1 kg ( 2buc) 7.34 lei/kg=14.68 13.Ulei 1l ( 60 buc ) 4.13 lei / buc=247.80 14.Orez 1 kg ( 50 buc ) 3.49lei/buc =174.50 15.Zahar 1 kg ( 50buc ) 3.39 lei/buc =169.50 Pachet legume proaspete 1 Cartofi ( 700 kg ) 1.65 lei /kg =1281 2.Ceapa(120 kg) 1.84 lei/kg =242.40 3.Morcovi (100 kg) 4.59 lei/kg=459 Pachet legume in conserva 1.Rosii în bulion 680 g ( 200 buc) 3.30lei/buc=660 2.Fasole verde ( 150buc) 3.30 lei/buc =495 3.Bulion (150 buc) 2.75 lei/buc=412.50 4.Dovlecel ( 150 buc ) 3.50lei/buc=525 5.Zarzavat ciorbă (100 buc) 3.49 lei/buc= 349 6. Mazare ( 150 buc) 2.75 lei/buc =412.50 Pachet produse de origine animala 1.Pulpe inferioare ( 120 kg) 6.50lei/ /kg=780 2.Pulpe ( 30 kg ) 5.50 lei/kg =165 3.Pate ficat (400 buc) 1.65 lei /buc =660 Pachet produse fainoase 1.Fidea 5 kg ( 4buc ) 22.94 lei/buc =91.76 2.Macaroane 5 kg ( 2 buc) 22.94=45.88