Transparent Hospitals

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

cumparare directa

DA21132650 · published 2018-09-04 · completed 2018-09-04 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

2,334 leiawarded value
—estimated value
15800000-6CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 150 buc, 400 kg, 150 kg, 5 kg (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Pateu (150 buc ) 1.65 lei /buc =247.50 2.Cartofi ( 400 kg ) 1.84 lei/kg=736 3.Ceapă (150 kg ) 2.75 lei/kg =412.50 4. Fidea 5 kg (2 buc ) 22.94 lei/buc =45.88 5 .Paste făinoase 5 kg ( 2 buc ) 22.94 lei/buc=45.88 6.Morcovi (100 kg .) 4.59 lei /kg =459 7.Masline ( 9 kg ) ) 14.68 /kg = 132.12 8.Ulei ( 12 l ) 4.13 lei / buc =49.56 9..Biscuiti populari ( 6 kg ) 6 lei / kg = 36 10..Zahar 1 kg ( 50buc ) 3.39 lei/buc =169.50
prezenta tine loc de comanda ferma
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).