Átlátható kórházak

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

cumparare directa

DA21240832 · közzétéve 18.09.2018 · lezárva 18.09.2018 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

2996 lejodaítélt érték
—becsült érték
15800000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 30 buc, 30 buc, 30 buc, 30 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2)
DESCRIERE: Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Ceai de sunatoare (30 buc ) 1.38 lei /buc =41.40 2.Ceai de musetel ( 30 buc ) 1.38 lei/buc =41.40 3.Ceai de tei ( 30 buc) 2.75 leibuc =82.50 4.Piper (30 buc ) 1.56lei/buc =46.80 5 .Cimbru ( 30 buc ) 1.19 lei/buc=35.70 6.Leustean (30buc .) 1.19 lei /buc =35.70 7.Patrunjel ( 30 buc ) 1.19 lei /buc = 35.70 8.Marar ( 30 buc ) 1.19 lei / buc =35.70 9..Foi dafin ( 30 buc ) 1.19lei /buc = 35.70 10.Marmelada (100 kg ) 6.68lei/kg =668 11.Margarina ( 60 buc ) 3.67 lei/ buc =220.20 12. Delikat 1 kg( 3 buc )7.34lei/kg =22.02 13.Ulei ( 60- l )4.13 lei/ buc=247.80 14.Zahar ( 50 kg )3.39 lei/kg =169.50 15.Orez ( 60 kg )3.49 lei / kg =209 16.Sare iodata ( 23 kg )1.28 lei / kg =29.44 17.Pulpe pui ( 30 kg )5.50 lei / kg =165 18. Ciocanele ( 140 kg ) 6.50 lei / kg =910 mai putin
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).