← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA21503200 · publicată 18.10.2018 · finalizată 18.10.2018 · de la Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
2.020 leivaloare atribuită
—valoare estimată
15800000-6cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 20 buc, 20 buc, 20 buc, 30 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Ceai de sunatoare (20 buc ) 1.38 lei /buc =27.60 2.Ceai de musetel ( 20 buc ) 1.38 lei/buc =27.60 3.Ceai de tei ( 20 buc) 3.49 leibuc =69.80 4.Piper (30 buc ) 1.56lei/buc =46.80 5 .Cimbru ( 30 buc ) 1.19 lei/buc=35.70 6.Leustean (30buc .) 1.19 lei /buc =35.70 7.Patrunjel ( 30 buc ) 1.19 lei /buc = 35.70 8.Marar ( 30 buc ) 1.19 lei / buc =35.70 9..Foi dafin ( 30 buc ) 1.19lei /buc = 35.70 10.Marmelada (100 kg ) 6.68lei/kg =668 11.Margarina (48 buc ) 3.67 lei/ buc =176.16 12. Delikat 1 kg( 3 buc )7.34lei/kg =22.02 13.Ulei ( 50- l )4.13 lei/ buc=206.50 14.Zahar ( 60 kg )3.39 lei/kg =203.40 15.Orez ( 100 kg )3.94 lei / kg =394 prezenta tine loc de comanda ferma