România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Spitalul Orasenesc Faget

TONERE SI CARTUSE

DA21682732 · közzétéve 07.11.2018 · lezárva 07.11.2018 · ettől: Kiviro Srl (Sintesti)

3393 lejodaítélt érték
—becsült érték
30125100-2CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 1 buc, 12 buc, 1 buc, 10 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

NINESTAR HP 301XL (C563E) BK 1BUC = 65 RON 12 BUC =  780 RON
BROTER DCPHL 2220/2010 1BUC = 42RON  10BUC = 420RON
HP 1010/CANON L100/L120 PRE. 1BUC=35 2BUC = 70RON
HP 1005/1006/1505 PRE. 1BUC=27 4 BUC = 108 RON
BROTHER HL 2130/2240/DCP7055/7057 1BUC = 65RON 2BUC =130
MINOLTA BIZHUB 164/183/184/7718 1BUC = 55RON
BROTHER HL 1110E  1BUC =150RON 2BUC = 300RON 
EPSON WP 4000/WP 4500 1BUC =160 4BUC = 640RON 
LEXMARK E 260/360/460 PRE. 1BUC =110RON
BROTER DCP TN 2010 - HL 2130 BUC =130 RON 6BUC = 780RON
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).