Transparent Hospitals

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

CUMPARARE DIRECTA

DA21802297 · published 2018-11-20 · completed 2018-11-20 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

1,884 leiawarded value
—estimated value
15800000-6CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 30 buc, 30 buc, 30 buc, 30 buc (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Ceai de sunatoare (30 buc ) 1.38 lei /buc =41.40 2.Ceai de musetel ( 30 buc ) 1.38 lei/buc =41.40 3.Ceai de tei ( 30 buc) 3.49 leibuc =104.7 4.Ceai de menta ( 30 buc ) 2.29lei/buc=68.70 5.Piper (30 buc ) 1.56lei/buc =46.80 6 .Cimbru ( 30 buc ) 1.19 lei/buc=35.70 7.Leustean (30buc .) 1.19 lei /buc =35.70 8.Patrunjel ( 30 buc ) 1.19 lei /buc = 35.70 9.Marar ( 30 buc ) 1.19 lei / buc =35.70 10..Foi dafin ( 30 buc ) 1.19lei /buc = 35.70 11.Marmelada (70 kg ) 6.68lei/kg =467.60 12.Margarina (84 buc ) 3.67 lei/ buc =308.28 13. Delikat 1 kg( 3 buc )7.34lei/kg =22.02 14.Ulei ( 60- l )4.13 lei/ buc=203.40 15.Zahar ( 60 kg )3.39 lei/kg =208.40 16.Orez ( 40 kg )3.94 lei / kg =157.60 
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).