Spitale transparente

← Spitalul Judetean Giurgiu

Materiale retea tc

DA22388899 · publicată 12.02.2019 · finalizată 13.02.2019 · de la Crismin And Co. Sisteme De Telecomunicatii S.R.L. (Bucuresti)

1.677 leivaloare atribuită
—valoare estimată
64200000-8cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 10 perechi, 4 buc, 5 buc, 1 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

1	Cablu UTP cat 5e	= 150 ml x 2,35 lei/ml = 352,50 lei 2	Cablu telefonic de exterior 10 perechi cu sufa = 100 ml x 7,55 lei/ml = 755,00 lei 3	Telefon LG Ericsson LKA 200	= 4 buc x 99,50 lei/buc = 398,00 lei 4	Priza telefonica simpla = 5 buc x 6,50 lei/buc = 32,50 lei 5	Regleta cu intrerupere 10 per. = 1	buc	x 12,47 lei/buc = 12,47 lei 6	Suport reglete = 1 buc x 6,59 lei/buc =	6,59 lei 7	Cutie pentru reglete = 1 buc x 34,93 lei/buc = 34,93 lei 8	Materiale prindere (dibluri, holdsuruburi etc) = 5 set x 17,00 lei/buc =	85,00 lei Total General LEI =1.676,99
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).