Spitale transparente

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

CUMPARARE DIRECTA

DA22466614 · publicată 22.02.2019 · finalizată 22.02.2019 · de la Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

2.266 leivaloare atribuită
—valoare estimată
15800000-6cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 30 buc, 30 buc, 30 buc, 30 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Pachet diverse produse alimentare
Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Ceai sunatoare (30 buc ) 1.38lei/buc =41.40 2.Ceai musetel ( 30 buc )1.38 lei/kg=41.40 3.Ceai tei ( 30 buc ) 2.75lei/buc=82.50 4.Foi dafin (30 buc ) 1.19 lei/kg =35.70 5.Piper(30 buc ) 1.56 lei/buc=46.80 6.Leustean (30buc.) 1.19lei /buc =35.70 7.Patrunjel ( 30buc ) 1.19lei/buc = 35.70 8.Cimbru ( 15 buc ) 1.19 lei/buc =17.85 9..Marar ( 30 buc ) 1.19 lei/buc =35.70 10.Marmelada ( 100 kg ) 6.68lei/kg=668 11.Margarina 500 g ( 42 buc) 3.67 lei/ buc =154.14 12..Delikat 1 kg ( 3 kg) 7.34 lei/kg=22.02 13.Ulei 1l ( 60 l ) 4.13 lei / l=247.80 14.Orez 1 kg ( 100 kg ) 3.94lei/kg =394 15.Zahar 1 kg ( 120buc ) 3.39 lei/buc=406.80
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).