Spitale transparente

← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare

MOBILIER MEDICAL

DA22469474 · publicată 25.02.2019 · finalizată 25.02.2019 · de la Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)

19 mii leivaloare atribuită
—valoare estimată
33192300-5cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 1 buc, 1 buc, 1 buc, 1 set (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Mobilier medical compus din : 

1	Dulap vestiar cu 2 usi - cu polite,pentru incaltaminte 	800*420*1880 h -1buc*1310 lei/buc=1310 lei 
2	Etajera  vestiar-cu polite , pt incaltaminte -260*360*1150h-	1	487		487
3	Bancuta - blat si laterale din PAL gr 36 mm 	1200*330*450 h	1	506		506		
4	Dulap suprapozabil pt arhivare -registratura , cu polite , 3 usi cu inchidere cu yala 1500*420*1800h -1*2095lei/buc=2095 lei			
5	Protectii pereti 	l=100mm , 1 ml -	2.18ml *	37lei/ml =	80.66 lei
6 	Protectii pereti 	l=250 mm , 1 ml- 	2ml*75 lei/ml=150.00 lei
7	Protectii pereti 	l=300mm , 1 ml- 	7.86ml*	112 lei/ml=880.32 lei
8	Protectii pereti 1704*1060- 1 buc+1771*1060-1buc     cu decupaje pe  CNC 	-1set*	1067 lei/set=	1067.00 lei
9	Protectii pereti 1775*600 - 1 buc    cu decupaje pe CNC 	1buc*337 lei/buc =337.00lei 
10	Protectii pereti 	1480*1375 - 1 buc    -                         	1 buc*618 lei/buc =	618.00 lei 		
11	Protectii pereti 	l=150mm , 1 ml -	25.72 ml *56	lei/ml=	1440 lei
12	Protectii pereti 	l=250 mm , 1 ml -	3.75 ml *	84lei/ml=315 lei
13	Protectii pereti 	l=400mm , 1 ml -	1.25 ml *	140 lei/ml =	175 lei
14	Protectii pereti 	l=550mm , 1 ml -	0.5ml*	112 lei/ml =	56 lei
15	Protectii pereti 	l=500mm , 1 ml -	28.4ml*	150 lei/ml=	4260 lei
16	Protectii pereti l=600 mm , 1 ml -	8.2 ml *	178 lei/ml =	1460 lei
17	Protectii pereti 	l=360mm , 1 ml -	22.5 ml *	94 lei/ ml =	2115 lei	
18	Scaun ergonomic ,cu baza  plastic neaga - 	7buc *	275 lei/buc = 	1925 lei
19	Baza cromata  + 5 rotile + piston
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).