Spitale transparente

← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare

MOBILIER MEDICAL PAZII SPITAL

DA22890318 · publicată 22.04.2019 · finalizată 22.04.2019 · de la Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)

35 mii leivaloare atribuită
—valoare estimată
39100000-3cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 1 buc, 1 buc, 1 buc, 1 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

MOBILIER MEDICAL 					
- realizat din PAL melaminat , la diferite dimensiuni si caracteristici 
1	Dulap depozitare - pe picioare 	1100*350*865 h- 1buc*978 lei/ buc =978 lei 
2	Etajera pe blat 	375*320*862h- 1buc*466	 lei /buc =466 lei 
3	Etajera suspendate 	1100*320*400h-	1buc *846 lei/ buc=846 lei 
4	Etajera suspendata 	900*320*400-1 buc *	768 lei/buc = 768 lei 
	
5	Etajera suspendata 	230*230*300h	- 2buc*	224 lei/ buc =448 lei 
			
6	Cuier pe perete -  cu 1sipca 	150*1400 h -	1 buc *120 lei buc = 120 lei 
2	Cuier pe perete -    cu 2 sipci 	500*1400 H-	2 buc *240 lei/ buc = 	480 lei 
3	Cuier pe perete -   cu 3 sipci 	700*1400 h-	2 buc *360 lei/ buc =	720 lei 
4	Cuier pe perete -  cu 4 sipci 	900*1400 h -	1 buc*480 lei/ buc = 	480 lei
		
		
1	Protectii pereti 	l=100mm , 1 ml -	72.12 ml*65 lei/ ml=	4687.80 lei
2		l=400mm , 1 ml -	63.71 ml *168 lei/ ml =10703.28 lei 
3		l=500mm , 1 ml -	8.15 ml *170 lei/ml =	1385.50 lei
4		l=550mm , 1 ml -	2.15ml *	184 lei/ ml =	395.60 lei 
5		l=600 mm , 1 ml -	1.6 ml *	210 lei/ ml =	336.00 lei
6		l=700 mm , 1 ml -	20.31 ml *245 lei/ ml =4975.95 lei
7		l=800 mm , 1 ml -	1.7 ml *	265 lei/ ml =	450.50 lei
8		1400*2600 -	1buc*	781lei/buc = 	781.00 lei
			
1	Protectii pereti 	l=100mm , 1 ml -	52ml*65 lei/ ml =	3380.00 lei
		l=225mm , 1 ml 	-1.1ml *	114 lei/ ml =	125.40 lei
2		l=245mm , 1 ml -	1.1 ml * 	135	lei/ ml =148.50 lei 
3		l=500mm , 1 ml -	8 ml *	170 lei/ ml =	1360.00 lei
5		l=600 mm , 1 ml 	--1.1 ml *210 lei/ ml =	231.00 lei
6		l=680 mm , 1
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).