Spitale transparente

← Institutul National de Medicina Legala Mina Minovici

Reactivi toxicologie

DA23479718 · publicată 11.07.2019 · finalizată 11.07.2019 · de la International Laboratory S.R.L. (Cluj-Napoca)

7.330 leivaloare atribuită
—valoare estimată
24000000-4cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 2 cutii, 1 cutii, 10 l, 2.5 l (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Standard de alcool in apa( conc. 0.1 mg/ml) 1 cutie 175 lei/cut 175 lei Standard de alcool in apa( conc. 0.4 mg/ml) 2 cutii 175 lei/cut 350 lei Standard de alcool in apa( conc. 0.8 mg/ml) 1 cutie 175 lei/cut 175 lei Standard de alcool in apa( conc. 1.0 mg/ml) 1 cutie 175 lei/cut 175 lei Standard de alcool in apa( conc. 2.0 mg/ml) 1 cutie 175 lei/cut 175 lei Standard de alcool in apa( conc. 3.0 mg/ml) 1 cutie 175 lei/cut 175 lei Standard de alcool in apa( conc. 4.0 mg/ml) 1 cutie 175 lei/cut 175 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 0.20 mg/ml) 1 cutie 595 lei/cut 595 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 0.30 mg/ml) 1 cutii 595 lei/cut 595 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 0.50 mg/ml) 1 cutie 595 lei/cut 595 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 0.80 mg/ml) 1 cutie 595 lei/cut 595 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 1.10 mg/ml) 1 cutie 595 lei/cut 595 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 2.00 mg/ml) 1 cutie 595 lei/cut 595 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 3.00 mg/ml) 1 cutie 590 lei/cut 590 lei Standard de alcool in sange uman( conc. 4.00 mg/ml) 1 cutie 590 lei/cut 590 lei METANOL 10 l 65 lei/Fl 2.5 L 26 lei/L 260 lei Alcool etilic 2 l 290 lei/L 580 lei Acetat de etil 2 l 170 lei/L 340 lei Total: 7330 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).