Spitale transparente

← Spitalul Clinic De Nefrologie "Dr. Carol Davila"

Pachet articole electrice

DA25539343 · publicată 29.04.2020 · finalizată 29.04.2020 · de la Federal Expert Company (Clinceni)

2.037 leivaloare atribuită
2.037 leivaloare estimată
31681000-3cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 4 buc, 4 buc, 4 buc, 5 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Teu alama, pentru tevi multistrat, FI, 3/4", - 4 buc x 22 lei/buc = 88.00 lei Teu alama, pentru tevi multistrat, FI, 1/2", - 4 buc x 16 lei/buc = 64.00 lei Robinet coltar crom, pentru masina spalat cu cap ceramic, Valvex Star, 1483110, alama, 1/2" - 3/4 - 4 buc x 33 lei/buc = 132.00 lei Baterie lavoar cu gat scurt , monocomanada, - 5 buc x 65 lei/buc = 325.00 lei Niplu alama, FE-FE, 1/2", 4 buc x 7 lei/buc - 28.00 lei Niplu alama, FE-FE, 3/4", 4 buc x 12 lei buc - 48.00 lei Cablu electric MYYM 3*2,5 mm, - 120 m x 4,0 lei/ml = 480.00 lei Canal cablu cu folie adeziva , 25*25 *2000 mm, - 50 buc x 6.50 lei/buc = 325.00 lei Intrerupator automat modular Schneider Electric iK60 A9K24220, 2P, - 8 buc x 38 lei/buc = 304.00 lei Prize simpla PT , cu contact de protectie - 8 buc x 7,90 lei/buc = 63.20 lei Grinzi 40x40 / 3 metri - 6 buc x 30.00 lei = 180.00 le
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).