Spitale transparente

← Institutul De Psihiatrie "Socola" Iasi

pachet inoxuri

DA25997478 · publicată 20.07.2020 · finalizată 22.07.2020 · de la Metarom Trading Srl (Iasi)

7.070 leivaloare atribuită
7.070 leivaloare estimată
14620000-3cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 120 m, 5 kg, 60 buc, 60 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Tevi rotunde (mate) 42,4 x 2 = 120 m x 38 lei/ml = 4560 lei Bara rotunda 10 mm = 8 ml = 5 kg x 19 lei/kg = 95 lei Flanse inox prindere perete = 60 buc x 18,50 lei/buc. = 1110 lei Capace inox mascare flanse 10 mm = 60 buc x 13,50 lei/buc = 810 lei Dop inox capat 42,4 = 30 buc x 16,50 lei/buc. = 495 lei TOTAL = 7070 LEI
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).