Spitale transparente

← Institutul De Psihiatrie "Socola" Iasi

pachet inoxuri

DA26107500 · publicată 10.08.2020 · finalizată 13.08.2020 · de la Metarom Trading Srl (Iasi)

1.176 leivaloare atribuită
1.176 leivaloare estimată
14620000-3cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 5 kg, 20 buc, 20 buc, 20 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Bara rotunda inox D10 mm = 8 ml = 5 kg x 19 lei/kg = 95 lei Flanse inox prindere perete = 20 buc x 18,50 lei/buc. = 370 lei Capace inox mascare flanse 10 mm = 20 buc x 13,50 lei/buc = 270 lei Dop inox capat 42,4 = 20 buc x 16,50 lei/buc. = 330 lei Cot inox 42,4x90* = 6 buc x 18,50 lei = 111 lei TOTAL = 1176 LEI
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).