Átlátható kórházak

← Serviciul de ambulanta judetean Harghita, Miercurea-Ciuc

Materiale electrice

DA27079059 · közzétéve 15.12.2020 · lezárva 15.12.2020 · ettől: Electric-Com Srl (Miercurea-Ciuc)

604 lejodaítélt érték
—becsült érték
31000000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 1 buc, 20 buc, 20 buc, 20 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!!
-Întrerupătort simplu Legrand 1buc x 14,47lei/buc=14,47lei; RN 312-07.10.2020
-Șurub pal cap înecat 6x120mm 20buc x 0,28lei/buc=5,60lei;
-Baterie R3 Varta Longlife 20buc x 2,5lei/buc=45,00lei;287-19.11.2019
-Baterie R6 Varta Longlife 20buc x 2,25lei/buc=45,00lei;
-Baterie R14 Varta 10buc x 3,62lei/buc=36,20;373-11.11.2020
-Baterie ceas V389 Varta 2buc x 2,88lei/buc=5,76lei;
-Papuci auto tata 2,5mm 20buc x 0,11lei/buc =2,2lei;287-11.09.2020
-Papuci auto mama 2,5mm 20buc x 0,11lei/buc = 2,2lei;
-Cablu MYYUP 2x1,5mmp 5m x 1,61lei/ml=8,05lei;
-Fișă cu inel Legrand 1buc x 7,89lei/buc=7,89lei;
-Bec LED 40W Magnolia E27 1buc x x70,02lei/buc=70,02lei;
-Cuplă caucuc IP44 1buc x 17,88lei/buc =17,88lei;
-Baterie 3V CR2032 Varta 10buc x 3,12lei/buc=31,20lei;
-Bec LED 15WE27 A60 10buc x 11,60lei/buc=116,00lei;
-Baterie R6 Varta Longlife 20buc x 2,25lei/buc=45,00lei;
-Baterie R3 Varta Longlife 20buc x 2,25lei/buc=45,00lei;
-Baterie R14 Varta 10buc x 3,62lei/buc =36,20lei;
-Baterie 9V Varta 6buc x 6,80lei=40,80lei;
-Cablu CYY-F 3x1,5 10ml x 2,31lei/ml=23,10lei;291-07.12.2020
-Starter S10 4buc x 1,56lei/buc =6,24lei;417-11.020
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).