← Directia De Sanatate Publica Calarasi
reactivi chimici
DA30769776 · publicată 07.06.2022 · finalizată 07.06.2022 · de la Protar Service S.R.L. (Buzau)
2.796 leivaloare atribuită
2.796 leivaloare estimată
33696300-8cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.
În text apare totuși: 1 kg, 3 kg, 3 l, 2.5 l (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).
Descrierea din SEAP
Clorura de cobalt - 10 g Merck - .....................1 x 110 lei Hidroxid de potasiu - 1 kg Merck -.................1 x 56.40 lei Hidroxid de sodiu - 3 kg merck - 50.90 lei/kg x 3 = 152.70 lei Solutie amoniacala 25% - 3L Merck - 103 lei/L x3 = 309 lei Alcohol etilic - 2.5 L Merck - 238 lei................... x 1 = 238 lei Acid acetic glacial - 2 L Merck - ....57.50 lei/ L x 2 = 115 lei MRC- sol standard nitrati 50 mg/l - 100 ml Merck - 185 lei x 1 = 185 lei Kit calibratori conductivitate , 84 ,0 uS, 1413 uS , 5.00 mS, 12.88m S, 80.0 mS si 111.8 mS - 98 lei/buc x 6 = 588 lei Formazina 4000 NTU - 100 ml - 169 lei/100 ml x 1 = 169 lei Pirocatechol violet Roth - 10 g - 368 lei/100 gr x 1 - 368 lei Iodura de potasiu - 500 g - 345 lei /500 g x 1 = 345 lei Trietanolamina - 1000 ml - 160 lei/1000 ml x 1 - 160 lei