România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Spitalul Clinic Judetean De Urgenta Sibiu

Pachet EUROTAC - marcaje tactile

DA33056524 · publicată 20.04.2023 · finalizată 24.04.2023 · de la Swarco Vicas (Targoviste)

3.458 leivaloare atribuită
3.458 leivaloare estimată
44811000-8cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 70 buc, 15 kg, 3 kg, 40 kg (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Pachetul contine
-EUROTAC Placa cu protuberante pentru avertizare , 70 buc x 30.00 lei/buc fara TVA (2100.00 lei)
- Amorsa Epoxi, 15 kg x 22,00 lei/buc  fara TVA (330,00lei)
- Intaritor epoxi, 3kg x 26lei/kg fara TVA (78,00 lei)
- Mastic 2k, 40 kg x23lei/kg fara TVA (920 lei)
- Intaritor solid 0,40 kg x 75 lei/kg Fara TVA (30.00 lei)
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).