România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Serviciul de ambulanta judetean Harghita, Miercurea-Ciuc

Pachet materiale electrice

DA33371338 · közzétéve 30.05.2023 · lezárva 30.05.2023 · ettől: Electric-Com Srl (Miercurea-Ciuc)

600 lejodaítélt érték
600 lejbecsült érték
31000000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 10 buc, 32 buc, 32 buc, 32 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!!
Tub LED 18W 1200mm .............. 10 buc x 14,82 lei/buc=148,20 lei; rn 410-12.12.2022
Baterie R3 VARTA LONG LIFE MAX POWER ........... 32 buc x 2,57 lei/buc=82,24 lei;
Baterie R6 VARTA LONG LIFE MAX POWER ........... 32 buc x 2,57 lei/buc=82,24 lei;
Baterie R14 VARTA LONG LIFE ................................ 32 buc x 3,92 lei/buc=125,44 lei;
Cablu MYYm 2x2,5mmp .......................................... 16 ml x 4,35 lei/ml=69,60 lei;rn 157
Priză PT CP IP21 Legrand ........................................ 1 buc x 8,65 lei/buc=8,65 lei;
Conductor FY 6 ....... ................................................. 20 buc x 4,22 lei/buc=84,40 lei;rn 108-24.05.2023
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).