România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Spitalul Clinic De Nefrologie "Dr. Carol Davila"

Pachet diverse materiale de constructii

DA33701054 · publicată 21.07.2023 · finalizată 21.07.2023 · de la Federal Expert Company (Clinceni)

2.414 leivaloare atribuită
2.414 leivaloare estimată
44190000-8cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 3 buc, 2 buc, 2,5 l, 1 cut (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Rectangulara 40x30x2mm - 30 ml x 10,95 lei/ml = 328.50 lei Plasa bordurata 200x200 cm - 3 buc x 100,00 lei/buc = 300.00 lei Balamale sudabile cu muchie L=100 mm/16mm - 2 buc x 19,95 lei/buc = 39.90 lei Grund gri cutie 2,5l - 1 cut x 79,00 lei/cut = 79.00 lei Covor PVC, 3mx2mm - 36 mp x 33,00 lei/mp = 1188.00 lei Adeziv covor PVC 6 kg - 1 cut x 129,00 lei/cut = 129.00 lei Electrozi sudura supertit 2,5 - 2 cut x 175,00 lei/cut = 350.00 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).