Átlátható kórházak

← Serviciul de ambulanta judetean Harghita, Miercurea-Ciuc

Materiale electrice

DA33940921 · közzétéve 05.09.2023 · lezárva 05.09.2023 · ettől: Electric-Com Srl (Miercurea-Ciuc)

460 lejodaítélt érték
460 lejbecsült érték
31000000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 1 buc, 17 buc, 2 buc, 10 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Prezenta cumparare directa este o comanda ferma!!
Proiector LED 50W cu senzor PHILIPS ................ 1 buc x 233,30 lei/buc = 233,30 lei;RN 202-16.06.2023
Canal cablu pardoseală 70x20mm grii ............... 2 ml x 14,46 lei/ml = 28,92 lei;
Baterie CR 2032 VARTA ......................................... 17 buc x 3,13 lei/buc = 53,14 lei;RN-410-12.12.2022
Baterie CR 2016 VARTA .........................................  2 buc x 3,13 lei/buc = 6,25 lei;RN 410-12.12.2022
Bec LED 15W E27 A60 ........................................... 10 buc x 13,89 lei/buc = 138,90 lei;410-12.12.2022
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).