România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Spitalul Judetean De Urgenta Piatra Neamt

Pachet reactivi de laborator conform descriere

DA41050306 · közzétéve 26.08.2026 · lezárva 26.08.2026 · ettől: Novachim Trading (Bucuresti)

5416 lejodaítélt érték
5416 lejbecsült érték
33696500-0CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 5 l, 1 l, 2 litri, 1 l (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

-ditionat de sodiu for analysis cod 71699-250G :  579 RON/250g
-cianura de potasiu pt for analysis tip  emsure=100 gr  cod PO01800100 :  138 RON/100g
-fericianura de potasiu (iii)puritate 99 for analysis emsure=50 gr  cod 1049730100 : 759 RON/100g- gramaj minim 
-2- propanol reactiv pt LC-MS ,puritate 99%=5l cod AL03261000 : 299 RON/1l  ( atentie :  puritatea LC-MS nu este  for analysis ) x5 = 1495 RON
-acid acetic glacial puritate 99 for analysis emsure=2 litri cod 1000631000 : 89,90 RON/1l X2 = 179,80 RON
-acid azotic puritate 65-67for analsys emsure=2 litri cod 1004561000 : 89 RON/1l- PRECURSOR EXPLOZIBILI X2 = 178 RON
-amoniac25%=2 litri cod AM02491000 : 145 RON/1l= 290 RON
acid periodic ptr sinteza=100gr, cod  8222880100 : 699 RON/100g
clorura de calciu anhidra granule reactiv PH EUR =500 gr , cod CA01920500 : 199,75 RON/500g
acid clorhidric 37 ptr for analysis emsure=1litru  cod 1003171000 : 59 RON/1l
fosfat dipotasiu anhidru puritate 99=1000gr  cod PO02581000 : 325 RON/1kg
fosfat monopotasic puritate 99.5=1000 gr  cod PO02601000 : 216 RON/1kg
acetat de sodiu anhidru reactiv for analysis tip emsure=1000gr  cod SO00351000 : 299 RON/1kg
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).