Átlátható kórházak

← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare

] Mobilier medical - protectii pereti cabinete medicale

DA11049320 · közzétéve 07.03.2017 · lezárva 07.03.2017 · ettől: Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)

3901 lejodaítélt érték
—becsült érték
39100000-3CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 2 buc, 1 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Mobilier medical - protectii pereti cabinete medicale , din PAL melaminat - latime 50 cm - 26.6 ml *75 lei/ ml = 1995 lei - protectie in forma de U pt nisa - 5.7 ml *145 lei / ml = 827lei -protectie in forma de L - 6.8 ml *60 lei / ml = 408 lei - cuier pe perete 2 sipci - 1200*350  - 2buc * 198 lei/ buc = 396 lei - cuier pe perete 3 sipci - 1200*600  - 1buc * 275 lei/ buc = 275 lei total : 3901 lei - fara TVA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).