Spitale transparente

← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare

] Mobilier medical - protectii pereti cabinete medicale

DA11049320 · publicată 07.03.2017 · finalizată 07.03.2017 · de la Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)

3.901 leivaloare atribuită
—valoare estimată
39100000-3cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 2 buc, 1 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Mobilier medical - protectii pereti cabinete medicale , din PAL melaminat - latime 50 cm - 26.6 ml *75 lei/ ml = 1995 lei - protectie in forma de U pt nisa - 5.7 ml *145 lei / ml = 827lei -protectie in forma de L - 6.8 ml *60 lei / ml = 408 lei - cuier pe perete 2 sipci - 1200*350  - 2buc * 198 lei/ buc = 396 lei - cuier pe perete 3 sipci - 1200*600  - 1buc * 275 lei/ buc = 275 lei total : 3901 lei - fara TVA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).