← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare
Mobilier medical
DA14338915 · published 2017-11-10 · completed 2017-11-10 · from Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)
20 k leiawarded value
—estimated value
39100000-3CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
The text does mention: 1 buc, 1 buc, 1 buc, 1 buc (read automatically from title/description; check the text below).
Description from SEAP
1.Masa tratament - corp cu 3 usi culisante , blat de lucru termorezistent , picioare metalice h=10 cm, polite interioare -2950*600*900h- 1buc*2,375lei/buc=2,375lei2.Suport imprimanta - pe rotile 800*550*600-1buc*748lei/buc=748lei3.Polita - cu prindere in perete 1400*250*36gr-1buc*235lei/buc =235lei4.Blat de lucru pe pic. metalice + sertare, pentru mese laborato L=2900 *600* 900h-1buc*2,425 lei/buc=2,425lei5.Birou - cu 1 corp fix cu 1sertar si 1usa, cu suport tastatura si UC 1400*600*790h-1buc*1,654lei/buc=1,654lei6.Cuier perete1200*340-1buc*245lei/buc=245lei7.Cuier perete1200*170-1buc*168lei/buc=168lei8.Protectie perete - in forma de U - in nisa cu acces dublu -1buc*1,857lei/buc=1,857lei9.Protectie perete - usa culisanta dif. Dim.1335*1935 mm-1buc*698lei/buc=698lei10.Protectie perete - usa culisanta dif. Dim.2060*830 mm -1buc*578lei/buc=578lei11.Protectie pe perete - dif. Dim.-1buc*43,72lei/buc=43.72lei12.Protectie pe perete - dif. Dim.- 1buc*678lei/buc=678lei13.Protectie pe perete - dif. Dim. - 14.35ml*80lei/ml=1,148lei - 23.4 ml*89lei/ml=2,082.60lei - 1.75ml*87lei/ml=152.25lei - 1.84ml*91lei/ml=167.44lei - 2.73ml*98lei/ml=267.54lei - 16.37ml*105lei/ml=1,718.85lei - 26.24ml*115lei/ml=3,017.60lei TOTAL 20,259 LEI