Spitale transparente

← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare

Mobilier medical

DA14338915 · publicată 10.11.2017 · finalizată 10.11.2017 · de la Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)

20 mii leivaloare atribuită
—valoare estimată
39100000-3cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 1 buc, 1 buc, 1 buc, 1 buc (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

1.Masa tratament - corp cu 3 usi culisante , blat de lucru termorezistent , picioare metalice  h=10 cm, polite interioare -2950*600*900h- 1buc*2,375lei/buc=2,375lei2.Suport imprimanta - pe rotile	800*550*600-1buc*748lei/buc=748lei3.Polita - cu prindere in perete 1400*250*36gr-1buc*235lei/buc	=235lei4.Blat de lucru pe pic. metalice  + sertare, pentru mese laborato	L=2900 *600* 900h-1buc*2,425	lei/buc=2,425lei5.Birou - cu 1 corp fix cu 1sertar si 1usa, cu suport tastatura si UC 1400*600*790h-1buc*1,654lei/buc=1,654lei6.Cuier perete1200*340-1buc*245lei/buc=245lei7.Cuier perete1200*170-1buc*168lei/buc=168lei8.Protectie perete - in forma de U - in nisa cu acces dublu -1buc*1,857lei/buc=1,857lei9.Protectie perete - usa culisanta dif. Dim.1335*1935 mm-1buc*698lei/buc=698lei10.Protectie perete - usa culisanta dif. Dim.2060*830 mm -1buc*578lei/buc=578lei11.Protectie pe perete - dif. Dim.-1buc*43,72lei/buc=43.72lei12.Protectie pe perete - dif. Dim.- 1buc*678lei/buc=678lei13.Protectie pe perete - dif. Dim.	- 14.35ml*80lei/ml=1,148lei	- 23.4 ml*89lei/ml=2,082.60lei	- 1.75ml*87lei/ml=152.25lei	- 1.84ml*91lei/ml=167.44lei	- 2.73ml*98lei/ml=267.54lei	- 16.37ml*105lei/ml=1,718.85lei	- 26.24ml*115lei/ml=3,017.60lei	TOTAL  20,259 LEI
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).