Transparent Hospitals

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

cumparare directa

DA20544337 · published 2018-06-07 · completed 2018-06-07 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

1,539 leiawarded value
—estimated value
15300000-1CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 500 kg, 120 kg, 120 kg, 3 kg (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Cartofi ( 500kg) 1.48/kg =740 2.Ceapa ( 120 kg ) 1.84 /kg =220.80 3.Morcovi( 120 kg ) 4.59 lei/kg =550.80 4.Usturoi ( 3 kg) 9.17 lei/kg=27.51
prezenta tine loc de comanda ferma
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).