Átlátható kórházak

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

cumparare directa

DA20544337 · közzétéve 07.06.2018 · lezárva 07.06.2018 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

1539 lejodaítélt érték
—becsült érték
15300000-1CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 500 kg, 120 kg, 120 kg, 3 kg (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Cartofi ( 500kg) 1.48/kg =740 2.Ceapa ( 120 kg ) 1.84 /kg =220.80 3.Morcovi( 120 kg ) 4.59 lei/kg =550.80 4.Usturoi ( 3 kg) 9.17 lei/kg=27.51
prezenta tine loc de comanda ferma
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).