Transparent Hospitals

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

CUMPARARE DIRECTA

DA21802195 · published 2018-11-20 · completed 2018-11-20 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

4,095 leiawarded value
—estimated value
03212000-0CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 1500 kg, 70 kg, 80 kg, 30 kg (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Acest pachet contine urmatoarele produse 1 Cartofi ( 1500 kg ) 2.29 lei /kg =3435 2.Ceapa( 70 kg) 3.21 lei/kg =224.70 3.Morcovi (80 kg) 3.21 lei/kg=256.80 5.Fasole uscata ( 30kg ) 5.96lei / kg =178.80
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).