← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA21802195 · közzétéve 20.11.2018 · lezárva 20.11.2018 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
4095 lejodaítélt érték
—becsült érték
03212000-0CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 1500 kg, 70 kg, 80 kg, 30 kg (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
Acest pachet contine urmatoarele produse 1 Cartofi ( 1500 kg ) 2.29 lei /kg =3435 2.Ceapa( 70 kg) 3.21 lei/kg =224.70 3.Morcovi (80 kg) 3.21 lei/kg=256.80 5.Fasole uscata ( 30kg ) 5.96lei / kg =178.80
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).