România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Serviciul De Ambulanta Al Judetului Cluj

Lubrifianti Auto Mobil

DA22150894 · közzétéve 20.12.2018 · lezárva 20.12.2018 · ettől: Asi Grup (Cluj-Napoca)

3710 lejodaítélt érték
—becsült érték
09211000-1CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.

Leírás a SEAP-ból

ulei mobil10w40  8 lt. x 20,27 lei/lt. =162,16
ulei mobil esp formula 5w30  40 lt. x 38,27 lei/lt. = 1530,8
ulei total quartz ecs 5w30  30 lt. x 33,27 lei/lt. =998,10
ulei mobil delvax mx15w40  10 lt. x16,77 lei/lt. =167,70
ulei mobil xhp 10w40 40 lt. x 21,27 lei/lt. =850,80
taxa mediu inclusa
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).