România Transparentă · Spitale AcasăSpitaleFurnizoriPrețuriSalariiGhiduriContribuieDespre ENHU

← Serviciul De Ambulanta Al Judetului Cluj

Lubrifianti Auto Mobil

DA22150894 · publicată 20.12.2018 · finalizată 20.12.2018 · de la Asi Grup (Cluj-Napoca)

3.710 leivaloare atribuită
—valoare estimată
09211000-1cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro.

Descrierea din SEAP

ulei mobil10w40  8 lt. x 20,27 lei/lt. =162,16
ulei mobil esp formula 5w30  40 lt. x 38,27 lei/lt. = 1530,8
ulei total quartz ecs 5w30  30 lt. x 33,27 lei/lt. =998,10
ulei mobil delvax mx15w40  10 lt. x16,77 lei/lt. =167,70
ulei mobil xhp 10w40 40 lt. x 21,27 lei/lt. =850,80
taxa mediu inclusa
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).