Transparent Hospitals

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

CUMPARARE DIRECTA

DA22243461 · published 2019-01-18 · completed 2019-01-18 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

1,937 leiawarded value
—estimated value
15800000-6CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 30 buc, 30 buc, 30 buc, 45 buc (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

1.Ceai sunatoare (30 buc ) 1.38lei/buc =41.40 2.Ceai musetel ( 30 buc )1.38 lei/kg=41.40 3.Ceai tei ( 30 buc ) 2.75lei/buc=82.50 4.Foi dafin (45 buc ) 1.19 lei/kg =53.55 5.Piper( 45 buc ) 1.56 lei/buc=70.20 6.Leustean (45buc.) 1.19lei /buc =53.55 7.Patrunjel ( 45buc ) 1.19lei/buc = 53.55 8.Cimbru ( 45 buc ) 1.19 lei/buc =53.55 9..Marar ( 45 buc ) 1.19 lei/buc =53.55 10.Marmelada ( 50 kg ) 6.61lei/kg=330.50 11.Margarina 500 g ( 42 buc) 3.67 lei/ buc =154.14 12..Delikat 1 kg ( 3 kg) 7.34 lei/kg=22.02 13.Ulei 1l ( 90 l ) 4.13 lei / l=371.70 14.Orez 1 kg ( 50 kg ) 3.94lei/kg =197 15.Zahar 1 kg ( 100buc ) 3.39 lei/buc= 339 16. Otet ( 6 l ) 3.21lei/ l =19.26 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).