← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA22243461 · közzétéve 18.01.2019 · lezárva 18.01.2019 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
1937 lejodaítélt érték
—becsült érték
15800000-6CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 30 buc, 30 buc, 30 buc, 45 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
1.Ceai sunatoare (30 buc ) 1.38lei/buc =41.40 2.Ceai musetel ( 30 buc )1.38 lei/kg=41.40 3.Ceai tei ( 30 buc ) 2.75lei/buc=82.50 4.Foi dafin (45 buc ) 1.19 lei/kg =53.55 5.Piper( 45 buc ) 1.56 lei/buc=70.20 6.Leustean (45buc.) 1.19lei /buc =53.55 7.Patrunjel ( 45buc ) 1.19lei/buc = 53.55 8.Cimbru ( 45 buc ) 1.19 lei/buc =53.55 9..Marar ( 45 buc ) 1.19 lei/buc =53.55 10.Marmelada ( 50 kg ) 6.61lei/kg=330.50 11.Margarina 500 g ( 42 buc) 3.67 lei/ buc =154.14 12..Delikat 1 kg ( 3 kg) 7.34 lei/kg=22.02 13.Ulei 1l ( 90 l ) 4.13 lei / l=371.70 14.Orez 1 kg ( 50 kg ) 3.94lei/kg =197 15.Zahar 1 kg ( 100buc ) 3.39 lei/buc= 339 16. Otet ( 6 l ) 3.21lei/ l =19.26 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA