← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA22243487 · published 2019-01-18 · completed 2019-01-18 · from Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
3,384 leiawarded value
—estimated value
03212000-0CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
The text does mention: 150 kg, 150 kg, 1000 kg, 3 kg (read automatically from title/description; check the text below).
Description from SEAP
1.Ceapa( 150 kg) 3.85 lei/kg =577.50 2.Morcovi (150 kg) 3.21 lei/kg=481.50 3.Cartofi ( 1000 kg ) 2.29 lei/kg=2290 4.Usturoi ( 3 kg ) 11.50 lei/kg=34.50
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).