← Spitalul Municipal Turnu Magurele
CUMPARARE DIRECTA
DA22243487 · közzétéve 18.01.2019 · lezárva 18.01.2019 · ettől: Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)
3384 lejodaítélt érték
—becsült érték
03212000-0CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 150 kg, 150 kg, 1000 kg, 3 kg (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
1.Ceapa( 150 kg) 3.85 lei/kg =577.50 2.Morcovi (150 kg) 3.21 lei/kg=481.50 3.Cartofi ( 1000 kg ) 2.29 lei/kg=2290 4.Usturoi ( 3 kg ) 11.50 lei/kg=34.50
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).