← Institutul Clinic Fundeni
Remedieri instalatie gaze naturale
DA23341102 · published 2019-06-21 · completed 2019-06-26 · from Ginicon Srl (Bucuresti)
15 k leiawarded value
—estimated value
45231223-4CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
The text does mention: 1 buc, 8 buc, 2 buc, 1 buc (read automatically from title/description; check the text below).
Description from SEAP
Conducta din OL 1 1/2'' pozata subteran cu conducta PEHD Dn50mm(sapatura;asternere strat nisip,refacere pavaj)- 48ml x 275 lei/ml=13200 lei Electrovalva ø 3/4'' - 1buc. x 450 lei/buc =450 lei; Canele ø 3/8'' cu robineti cu sfera- 8 buc x 45 lei/buc=360 lei; Robineti ø 3/4'' - 2 buc x 65 lei/buc=130 lei; Robinet cu sfera de ø 2 1/2''-1 buc. x 1340 lei/buc= 1340 lei.
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).