← Institutul Clinic Fundeni
Remedieri instalatie gaze naturale
DA23341102 · közzétéve 21.06.2019 · lezárva 26.06.2019 · ettől: Ginicon Srl (Bucuresti)
15 ezer lejodaítélt érték
—becsült érték
45231223-4CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg.
A szövegben azért szerepel: 1 buc, 8 buc, 2 buc, 1 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).
Leírás a SEAP-ból
Conducta din OL 1 1/2'' pozata subteran cu conducta PEHD Dn50mm(sapatura;asternere strat nisip,refacere pavaj)- 48ml x 275 lei/ml=13200 lei Electrovalva ø 3/4'' - 1buc. x 450 lei/buc =450 lei; Canele ø 3/8'' cu robineti cu sfera- 8 buc x 45 lei/buc=360 lei; Robineti ø 3/4'' - 2 buc x 65 lei/buc=130 lei; Robinet cu sfera de ø 2 1/2''-1 buc. x 1340 lei/buc= 1340 lei.
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).