Átlátható kórházak

← Spitalul Municipal Carei

legume

DA24306899 · közzétéve 06.11.2019 · lezárva 06.11.2019 · ettől: Nutrivet (Baia Mare)

1976 lejodaítélt érték
—becsült érték
03220000-9CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 150 kg, 20 kg, 20 kg, 80 kg (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Legume si fructe Morcovi -150 kg la pretul de 3 lei/kg = 450 lei Patrunjel-20 kg la pretul de 4,50 lei/kg = 90 lei Telina-20 kg la pretul de 4,50 lei/kg = 90 lei Varza-80 kg la pretul de 1,50 lei/kg = 120 lei Gulii-50 kg la pretul de 3 lei/kg = 150 lei Ceapa-20 kg la pretul de 2,8 lei/kg = 56 lei Mere 300 kg la pretul de 2.8 lei/kg = 840 lei Conopida 40 kg la pretul de 4,50 lei/kg = 180 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).