Átlátható kórházak

← Institutul De Psihiatrie "Socola" Iasi

pachet inoxuri

DA25997478 · közzétéve 20.07.2020 · lezárva 22.07.2020 · ettől: Metarom Trading Srl (Iasi)

7070 lejodaítélt érték
7070 lejbecsült érték
14620000-3CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 120 m, 5 kg, 60 buc, 60 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Tevi rotunde (mate) 42,4 x 2 = 120 m x 38 lei/ml = 4560 lei Bara rotunda 10 mm = 8 ml = 5 kg x 19 lei/kg = 95 lei Flanse inox prindere perete = 60 buc x 18,50 lei/buc. = 1110 lei Capace inox mascare flanse 10 mm = 60 buc x 13,50 lei/buc = 810 lei Dop inox capat 42,4 = 30 buc x 16,50 lei/buc. = 495 lei TOTAL = 7070 LEI
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).