Transparent Hospitals

← Institutul De Psihiatrie "Socola" Iasi

pachet inoxuri

DA26107500 · published 2020-08-10 · completed 2020-08-13 · from Metarom Trading Srl (Iasi)

1,176 leiawarded value
1,176 leiestimated value
14620000-3CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 5 kg, 20 buc, 20 buc, 20 buc (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Bara rotunda inox D10 mm = 8 ml = 5 kg x 19 lei/kg = 95 lei Flanse inox prindere perete = 20 buc x 18,50 lei/buc. = 370 lei Capace inox mascare flanse 10 mm = 20 buc x 13,50 lei/buc = 270 lei Dop inox capat 42,4 = 20 buc x 16,50 lei/buc. = 330 lei Cot inox 42,4x90* = 6 buc x 18,50 lei = 111 lei TOTAL = 1176 LEI
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).