România Transparentă · Hospitals HomeHospitalsSuppliersPricesSalariesGuides (RO)ContributeAbout ROHU

← Spitalul Clinic De Nefrologie "Dr. Carol Davila"

Pachet diverse materiale de constructii

DA33701054 · published 2023-07-21 · completed 2023-07-21 · from Federal Expert Company (Clinceni)

2,414 leiawarded value
2,414 leiestimated value
44190000-8CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 3 buc, 2 buc, 2,5 l, 1 cut (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Rectangulara 40x30x2mm - 30 ml x 10,95 lei/ml = 328.50 lei Plasa bordurata 200x200 cm - 3 buc x 100,00 lei/buc = 300.00 lei Balamale sudabile cu muchie L=100 mm/16mm - 2 buc x 19,95 lei/buc = 39.90 lei Grund gri cutie 2,5l - 1 cut x 79,00 lei/cut = 79.00 lei Covor PVC, 3mx2mm - 36 mp x 33,00 lei/mp = 1188.00 lei Adeziv covor PVC 6 kg - 1 cut x 129,00 lei/cut = 129.00 lei Electrozi sudura supertit 2,5 - 2 cut x 175,00 lei/cut = 350.00 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).