România Transparentă · Hospitals HomeHospitalsSuppliersPricesSalariesGuides (RO)ContributeAbout ROHU

← Spitalul Municipal Caracal

Pachet "produse de curatat"-NR 19673/18.11-DIR.ING.MED.

DA36976833 · published 2024-11-20 · completed 2024-11-21 · from Donetil Com Srl (Craiova)

2,622 leiawarded value
2,622 leiestimated value
44423000-1CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 120 l, 24 buc, 2 kg, 18 buc (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

1.Detartrant Nufarul 120L X8.50lei/litru=1020.00
2.Triumf 20 bucX 12,50 lei/buc=250.00
3.Praf de curatat Avias 24 buc X 5 lei/buc=120.00
4.Anticalcar Promax 2 kg 18 buc X 24 lei/buc=432.00
5.Pulirapid solutie anticalcar 500 ml 20 buc X12.50 lei/buc=250,00
6.Ace spray universal 650 ml   20 buc X13,00=260,00
7,Sagratore cu bicarbonat Chanteclair 750 ml 20 bucX14,50 lei/buc=290,00
,
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).