România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Spitalul Municipal Caracal

Pachet "produse de curatat"-NR 19673/18.11-DIR.ING.MED.

DA36976833 · közzétéve 20.11.2024 · lezárva 21.11.2024 · ettől: Donetil Com Srl (Craiova)

2622 lejodaítélt érték
2622 lejbecsült érték
44423000-1CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 120 l, 24 buc, 2 kg, 18 buc (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

1.Detartrant Nufarul 120L X8.50lei/litru=1020.00
2.Triumf 20 bucX 12,50 lei/buc=250.00
3.Praf de curatat Avias 24 buc X 5 lei/buc=120.00
4.Anticalcar Promax 2 kg 18 buc X 24 lei/buc=432.00
5.Pulirapid solutie anticalcar 500 ml 20 buc X12.50 lei/buc=250,00
6.Ace spray universal 650 ml   20 buc X13,00=260,00
7,Sagratore cu bicarbonat Chanteclair 750 ml 20 bucX14,50 lei/buc=290,00
,
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).