← Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni
Reparatie ascensor
DA37906471 · published 2025-04-14 · completed 2025-04-14 · from Ifma (Bucuresti)
8,236 leiawarded value
8,236 leiestimated value
50750000-7CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro.
The text does mention: 200 l, 2 buc, 4 buc, 10 ore (read automatically from title/description; check the text below).
Description from SEAP
Reparatie ascensor constand in inlocuirea urmatoarelor piese:
1. Ulei Hidraulic - 200 l - 18,70 lei/l - 3.740,00 lei
2. Set garnituri cilindru cap 130 Moris - 2buc. - 955,70 lei/buc - 1.911,40 lei
3. Ansamblu contact el.50 mm - KCE 5000.00000 - 4 buc. - 186,71 lei/buc - 746,84 lei
4. Manopera inlocuire - 10 ore - 140,00 lei/ora - 1.400,00 lei
4. Buton Compact T CORONA INOX-MP - 2 buc. - -219,02 lei/buc. - 438,04 lei
Total fara TVA: 8.236,28 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună
// (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).