România Transparentă · Kórházak KezdőlapKórházakBeszállítókÁrakFizetésekÚtmutatók (RO)Járulj hozzáRólunk ROEN

← Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni

Reparatie ascensor

DA37906471 · közzétéve 14.04.2025 · lezárva 14.04.2025 · ettől: Ifma (Bucuresti)

8236 lejodaítélt érték
8236 lejbecsült érték
50750000-7CPV-kód
A mennyiség nem szerepel a nyílt adatokban. Az EM/SEAP export csak a megnevezést és az értéket tartalmazza; a mennyiség és az egységár csak a beszerzés SICAP-adatlapján szerepel, amely az e-licitatie.ro oldalon tekinthető meg. A szövegben azért szerepel: 200 l, 2 buc, 4 buc, 10 ore (automatikusan kiolvasva a megnevezésből/leírásból; ellenőrizd az alábbi szövegben).

Leírás a SEAP-ból

Reparatie ascensor constand in inlocuirea urmatoarelor piese:
1. Ulei Hidraulic - 200 l - 18,70 lei/l - 3.740,00 lei
2. Set garnituri cilindru cap 130 Moris  - 2buc. - 955,70 lei/buc -  1.911,40 lei
3. Ansamblu contact el.50 mm - KCE 5000.00000 - 4 buc. - 186,71 lei/buc - 746,84 lei
4. Manopera inlocuire - 10 ore - 140,00 lei/ora - 1.400,00 lei
4. Buton Compact T CORONA INOX-MP  - 2 buc. - -219,02 lei/buc. - 438,04 lei
 Total fara TVA: 8.236,28 lei
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).