Transparent Hospitals

← Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare

] Mobilier medical - protectii pereti cabinete medicale

DA11049320 · published 2017-03-07 · completed 2017-03-07 · from Silk Contact S.R.L. (Baia Mare)

3,901 leiawarded value
—estimated value
39100000-3CPV code
The quantity is not published in the open data. The MS/SEAP export has only the title and value; quantity and unit price appear only in the purchase's SICAP record, which you can look up on e-licitatie.ro. The text does mention: 2 buc, 1 buc (read automatically from title/description; check the text below).

Description from SEAP

Mobilier medical - protectii pereti cabinete medicale , din PAL melaminat - latime 50 cm - 26.6 ml *75 lei/ ml = 1995 lei - protectie in forma de U pt nisa - 5.7 ml *145 lei / ml = 827lei -protectie in forma de L - 6.8 ml *60 lei / ml = 408 lei - cuier pe perete 2 sipci - 1200*350  - 2buc * 198 lei/ buc = 396 lei - cuier pe perete 3 sipci - 1200*600  - 1buc * 275 lei/ buc = 275 lei total : 3901 lei - fara TVA
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).