Spitale transparente

← Spitalul Municipal Turnu Magurele

cumparare directa

DA20544337 · publicată 07.06.2018 · finalizată 07.06.2018 · de la Valcosty Deea Srl (Turnu Magurele)

1.539 leivaloare atribuită
—valoare estimată
15300000-1cod CPV
Cantitatea nu e publicată în datele deschise. Exportul MS/SEAP are doar denumirea și valoarea; cantitatea și prețul unitar apar doar în fișa SICAP a achiziției, pe care o poți consulta pe e-licitatie.ro. În text apare totuși: 500 kg, 120 kg, 120 kg, 3 kg (citit automat din denumire/descriere, verifică în textul de mai jos).

Descrierea din SEAP

Acest pachet con?ine urmatoarele produse 1.Cartofi ( 500kg) 1.48/kg =740 2.Ceapa ( 120 kg ) 1.84 /kg =220.80 3.Morcovi( 120 kg ) 4.59 lei/kg =550.80 4.Usturoi ( 3 kg) 9.17 lei/kg=27.51
prezenta tine loc de comanda ferma
// ~8,8 mil. de fișe aproape identice: rămân deschise și urmărite, dar în index intră paginile care le adună // (spital, furnizor, CPV, top) — altfel Google le vede ca pagini subțiri și consumă bugetul de crawl pe ele (decizia lui Alex, 24.09).